Lighthouse Bodrum Exterior

Denize birkaç dakika mesafe de; 2 ya da 3 oda, deniz manzaralı dairelerden oluşan Lighthouse Bodrum projesini sizlerle paylaşmaktan dolayı çok mutluyuz!

95m2-170m2 arasında değişen büyüklükleri ile bu lüks daireler 2018/2019 yılın da Dünya En İyi Süper Lüks Yat Marinası olarak seçilmiş olan Yalıkavak Marina ya çok yakın bir konumda bulunuyor. Yerleşke 2 adet yüzme havuzu, yürüme mesafesinde özel plaj ve iskelesi ve deniz kenarı barına sahip.

Eğer akıllı bir yatırım yaparken aynı zamanda en top konumda harika plajlara, lokanta ve çeşitli etkinliklere yakın bir çevre arıyorsanız Lighthouse Bodrum dan daha uygun bir proje bulamayacağınıza inanıyoruz.

● Deniz manzaralı 2-3 oda daireler
● Özel plaja yürüme mesafesinde
● Inşaat ve yapım sırasında kullanılmış lüks son dokunuşlar
● %20 ön ödemeli uygun ödeme koşulları
● €224,900 dan başlayan fiyatlarla

LÜTFEN BROŞÜR İSTEYİNİZ
€224,900

Başlayan Fiyatlarla

7%

Net Getiri

2 & 3

Oda


2018/2019 yılı Dünya En İyi Süper Yat Marinası seçilmiş olan Yalıkavak Marina ya sadece 15 dakika mesafede.

Galeri

  • Tümü
  • Dış Mekan
  • İç Mekan
  • Çevre
Lighthouse Exterior
Apartment Ensuite Double Bedroom
Sea View
Kitchen & Living Area
Pool with Sea Views
Living Room View
Yalikavak Marina
Lighthouse Bedroom
Lighthouse Beach

BODRUM – EGE’NİN İNCİSİ

Tarih boyunca sayısız birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan Bodrum sadece Türkiye de değil tüm dünya çapında önde gelen bir turist cennetidir. Klasik dönemde Halikarnas olarak anılan modern Bodrum, kendine özgü tüm güzellikleri; denizi, marinaları, koyları, ve plajları sayesinde tüm dünyadan turisti kendisine çekmeye devam edecektir…

ÜCRETSİZ BİLGİLENDİRME BROŞÜRÜMÜZÜ İSTEYİNİZ

* We respect our clients' privacy. Your personal details will not be shared with third parties. By submitting your details you consent to being contacted by Benoit Properties International by telephone and email for this and similar property investments.